KOMUNIKUJTE TAK, ABY VÁM VÁŠ IDEÁLNÍ KLIENT ROZUMĚL.

Naučte se efektivně tvořit kreativní obsah nejen na sociální sítě.

 • VŠE O OSOBNOSTI ZNAČKY

  Dozvíš se jak si najít OSOBNOST ZNAČKY, jak si definovat priority a podstatu toho co děláš. Vysvětlíme si typy Archetypů a jak si najít vlastní styl vizuální komunikace. Dostaneš 30 video lekcí od teorie až po praktické návody tvorby obsahu kreativy v aplikacích telefonu. Budeme pracovat na strategii ale i na kreativě tvého vizuálniho stylu.

 • MÁ PODPORA

  Doba se mění a to co je teď v oblibě a úspěšně pomáhá našemu podnikání, může za rok už být zastaralé. Proto si přeji, aby jsi šla do akce a získala hmatatelné výsledky. Po dobu 3 měsíců získáváš 4 devadesátiminutové kreativní setkání se mnou na společném brainstormingu.

 • EXKLUZINÍ METODA - BRAND TAROT

  Najděte jedinečný styl vaší značky pro tvorbu jednotného vizuálního a textového obsahu. K vytvoření názvu, loga, webdesignu, grafiky či textů pro sociální sítě a propagaci potřebujete jednotný a působivý styl komunikace. Brand Tarot je jednoduchá metoda, která vám pomůže vytvořit oiginální osobnost značky.

Potřebujete rozvíjet svoji značku a tvořit originální obsah?

Hledáte ten správný jednotný a působivý styl komunikace? Najdeme společně osobnost vaší značky a naučíme vás tvořit vizuální obsah, který bude vystihovat její charakter, projev a styl.

Tento vzdělávací program je záměrně koncipován na 3 měsíce. Dva lektoři ti dopřejí širokou škálu informací z oblasti tvorby kreativy a strategie komunikace na trhu. Pokud chceme aby nám podnikání fungovalo, potřebujeme být vidět. Dostává se ti příležitost získat naše know how, podporu a cenné rady jak kreativně s nápadem a hravě tvořit příspěvky na sociální sítě. Protože, koho je vidět ten má úspěch. Tak buď vidět!

CO KURZEM ZÍSKÁŠ

Postavíš si strategii své komunikace na sociálních sítích. Zjistíš který archetyp nejvíc vyhovuje tvému podnikání. Kurz ti přinese efektivní postupy pro tvorbu reels, gifů a selfie. Vše názorně ukázané, k věci a přehledně poskládáno dle témat v členské sekci. Protože vím, že má podpora vám pomůže v motivaci a neztratíte chuť tvořit, 4 krát za kurz se potkáme na ZOOM kreativním brainstormingu, kde probereme co vás aktuálně brzdí nebo s čím vám mohu pomoci. Je mým cílem, aby jste získaly hmatatelné výsledky. Budu vás na setkáních motivovat k akci. A na závěr si vše názorně vyzkoušíme a budeme společně tvořit na společném workshopu pokud si uchmatneš Kurz i s Bonusy :)

 • NÁVODY ve formě videí a PDF materiálu v členské sekci po dobu kurzu.

 • 6 x 90 minutový skupinvý ZOOM kreativní brainstorming

 • Inkubátor inspirací a mé tipy jak na obsahovou část příspěvků.

 • Skupina kde se můžeš ptát a sdílet své pokroky. Bez mé každodenní aktivity. Poradím, pomohu, ale neiniciuji k akci každý den.

 • 12 ARCHETYPŮ

 • Zábavní hra ARCHETYP A STRATEGIE ZNAČKY v tištené podobě

NEZŮSTANEME JEN U TEORIE A STRATEGIE

2. S KATARÍNOU SE PUSTÍME DO AKCE! BUDEME TVOŘIT KREATIVU NA SÍTĚ.

A co říká o sobě Katarína? Říkají mi vizuální čarodějka. Jmenuji se Katarína Brič a jsem zakladatelkou projektu Žena v Obraze. Miluji kreativitu i tu atmosféru, která při ní vzniká. Celý život fotografuji, kreslím, tvořím grafiku, animuji. Dlouhé roky jsem pracovala v postprodukci, retušovala jsem fotografie do reklam a časopisů světových značek. Poslední mé práce byly na muzikálech, divadelních hrách a pohádkách. Možná jste zahlédli muzikál Legenda Jménem Holmes, Madagaskar, nebo jste o vánocích koukali na pohádku O vánoční hvězdě.

SÍLA ARCHETYPŮ V TVORBĚ KREATIVNÍHO OBSAHU

3 MĚSÍČNÍ KURZ - ZPUŠTĚNÍ KURZU - LEDEN 2023

BONUSY

 • Živý workshop u mě v ateliéru

  Krásný den v tvořivé atmosféře workshopu a networkingu pro 10ti člennou skupinku žen, kde budeme u mě v ateliéru v Praze společně tvořit tvá selfie, reels a gify. Budete mít k dispozici profi techniku i mou asistenci. Seznámíme se, pohovoříme, dáme si prosseco a dobré jídlo a parádně si užijeme tvorbu vizuální prezentace.

 • Na slovíčko s hostem

  Pokud tvoříš, ale něco ti brání příspěvky zveřejnit, ... poradí co s tím! ... je koučka pro sebevědomé a klidné vystupování na sociálních sítích. Bude nám povídat o mindsetu a autenticitě na sítích. Aneb sabotéři naši tvorbu nezastaví!

 • Rande s hostem

  ... se specializuje na strategický marketing. V rozhovoru si s ní budu povídat o tom, jak uspět se svými vizuálními příspěvky na sítích. Jak být vidět, proč je důležité nějakou strategii mít a jak ji vytvořit. Bonusy dotváří celek problematiky - mindset, strategie, praktická realizace vizuální prezentace. Rozhodně doporučuji tyto bonusy dneska stihnout!

KDO VÁS KURZEM PROVEDE

Autorka programu SÍLA ARCHETYPŮ V TVORBĚ KREATIVNÍHO OBSAHU a projektu Žena v obraze. Ukazuje lidem cesty jak si dovolit být více kreativní. Efektivně tvořit a posouvat podnikání kupředu. Protože jen když je nás vidět, lidé si k nám cestu najdou. Zanechejte zlatou nit která povede až k vašim branám.

Co o kurze řekly spokojene klientky

První běh kurzu byt pod názvem Originální tvorba kreativního obsahu.

“"Originální tvorba kreativního obsahu. " jsem se přihlásila s předstihem v předprodeji. Zaujala mě tvoje osobitá a originální tvorba, no taky jsem už věděla, že si tvořila originální obsah pro Ingrid Dach, který mě ohromně baví. A to mě právě nadchlo. Tři měsíce utekly jako voda a já už umím dělat selfie, skládat si obsah na reelsy a si je vytvářet. A to jsem byla touhle tvorbou totálně nepolíbená. Vím kam se má ubírat moje brandová značka a vůbec, co to je a jak na to i díky tobě a tvému hostu Simonu Anfilovi. No a největší bonus jsem si taky nenechala utéct a zúčastnila se v ateliéru Letec tvorby s tebou a Lubošem na živo. A to bylo fakt boží, obejmout se a tvořit s profi technikou, no super. Vidět to jak světlo, pozadí a úhel různě mění to, co chci vytvořit. Jak je důležitý příběh a záměr toho co tvořím. Jak to udělat zábavně, hravě a přesně na míru toho co tvořím na sítě. A taky jsem si poprvé zatančila v ateliéru, protože jedním z mých témat jsou ženské taneční meditace Mohendžodáro. O tom se mi fakticky ani nesnilo, že to někdy proběhne. Z celé té tvorby mám materiálu na delší dobu, můžu se k nim vracet a používat dál. Proto moooccc doporučuji dalším zájemcům o tvou originální tvorbu, neváhejte a běžte do toho spolu s Katy.”

Beáta Pavlíková

“Děkuji Katy za informacemi nadupaný a perfektně tematicky zpracovaný kurz, díky němu jsem se naučila nejen natáčet reels, fotit selfie, ale seznámila jsem se i s triky, které má Katy super vymyšlené, naučila se využívat nové aplikace, hru se světlem... a bylo toho mnohem víc, než jsem čekala, motivační zoomy, přehled archetypů, které ocení každý podnikatel při tvorbě brandu. Především mi byl sympatický jemný ženský přístup Katy. Škoda, že kurz už končí :-)”

Alice Chalupova

“O Katy jsem se dozvěděla díky doporučení. Začala jsem okukovat její web a říkala si, jestli je to pro mě ta správná investice. Po týdenním kurzu jsem měla jasno, že Katy je právě ten člověk, kterému za jeho práci chci zaplatit. Její entusiasmus, autenticita a kreativita mě donutili začít tvořit obsah na sociální sítě a dostávat tak do povědomí mou Vyspanou mámu. Naučila jsem se od úplných základů až po vtipné triky. Den u Katy v ateliéru byl naprosto nepřekonatelný! Díky za podporu, inspiraci, možnost potkávat zajímavé lidi a tvořit s tebou. Už se těším na Klub:)”

Ing. Lucie Horešovská Chrástecká, MBA

“Milá Katy, děkuju Ti za Tvou inspiraci, kterou vnášíš do mých nápadů lehkost. Děkuju za workshop naživo ve studiu, kde jsme udělaly spoustu nápadů, fotek, gifů a otevřely se novým možnostem. S Tebou to tvoření jde tak snadno a tak nějak přirozeně. Líbí se mi Tvé návody, náměty a taky technické rady. S Tenou se vždy přistihnu, že bych chtěla zase více tvořit a věnovat se umění. A o tom to taky tak nějak je: i na sítích může být lehkost, něžnost a originalita. Děkuji, s pozdravem ”

Tereza Maroušková

“Katarína je velmi příjemná a inspirativní žena. Má originální nápady a dokáže vymyslet chytlavou upoutávku i na to, co si myslíte, že nemůže zaujmout. Kurz Tvorba kreativního obsahu mě nesmírně bavil. V členské sekci jsem měla k dispozici velké množství návodů, inspiraci na tvoření reels, gifů, příspěvků... Pokud nevíte, jak ohromit své publikum, nebo hledáte cesty, jak ho pobavit, nebo zábavnou formou něco naučit, vstupte do kurzu. Katarína vás namotivuje ke skutečným krokům a dá zpětnou vazbu k vašemu tvoření. Reels, které jsem tvořila v kurzu dodaly mé kampani šťávu, drive a pomohly mi ke zviditelnění. Samotná tvorba mě moc bavila. Doporučuji a přeju parádní jízdu! ”

Veronika Hájková